Din Voleu

Amical de lux// Fenerbahce vs Petrolul 2-1/ Mourinho și Topal – fotografie de colecție cu tricoul Petrolului!

Petrolul Ploiești a avut o prestație mai mult decât onorabilă și curajoasă în amicalul de lux disputat în această dimineață contra lui Fenerbahce, pe terenul echipei lui Jose Mourinho, aflat la meciul de debut.

„Lupii galbeni” au deschis scorul prin Mario Bratu, în minutul 35, însă veteranul Dzeko a restabilit egalitatea înainte de pauză.

Titrata Fenerbahce s-a impus în cele din urmă, scor 2-1, grație slovenului Mario Zajc.

IMAGINE de COLECTȚIE – Jose Mourinho și Mehmet Topal s-au fotografiat cu tricoul Petrolului, pe care tehnicianul ploieștenilor i l-a făcut cadou legendarului „Special One”. Nu vezi în fiecare zi așa ceva!